מבצעי חנוכה

חג החנוכה, החג המשפחתי החדש מאפשר לכולנו לחוות את הילדות מחדש. מופעי המשפחות והילדים בתל אביב והסביבה תופסים תאוצה ובכל שנה מתווספים עוד ועוד מופעים ואטרקציות.
לקראת חג החנוכה אנו שמחים להציע לכם חוויית אירוח ייחודית במבצעים מיוחדים לחנוכה.
במרחק הליכה ממלון ויטל תוכלו להגיע למרכזי התרבות בהם מתקיימים המופעים השונים: תיאטרון הקמארי, התיאטרון הלאומי "הבימה", המשכן לאומנויות הבמה – בית האופרה תל אביב, היכל התרבות תל אביב ועוד.
מוזיאון תל אביב, בו תוכלו למצוא פעילויות שונות לילדים ולמשפחה נמצא גם הוא בקרבת המלון.
האירועים הגדולים ביותר מתקיימים מרחק לא גדול מהמלון. הפסטיגל, המופע הגדול והמושקע ביותר כמו בכל שנה, גם הוא מתקיים במרכז הירידים בתל אביב. כמובן, היכל נוקיה, המקום המוכר ביותר ובו המופעים הגדולים של השנה.
אם החלטתם ליהנות עם הילדים והמשפחה בלונה פארק הקרוב, במרחק נסיעה של כ - 10 דקות בלבד, תוכלו כבר להגיע לשם ולחסוך נסיעה ארוכה.
מבצע נס של שדרוג בחנוכה

מבצע נס של שדרוג בחנוכה

13.12.2017 - 21.12.2017
הזמינו אירוח בין התאריכים 12-21/12 לחדר משודרג (קלאב או אקזקיוטיב עם מטבחון) והשדרוג עלינו. החדרים המרווחים יאפשרו לכם לחוות את תל אביב עם הילדים וליהנות איתם לפני ואחרי ההצגה שבחרתם. המחיר שתקבלו יהיה המחיר לאחר הנחה. המבצע בכפוף לנהלי הביטול של המלון
החל מ 945 ₪
פרטים נוספים
חנוכה בתל אביב - הילד השני, עלינו!

חנוכה בתל אביב - הילד השני, עלינו!

13.12.2017 - 21.12.2017
הזמינו אירוח בין התאריכים 12-21/12 בחדר קלאב או אקזקיוטיב עם מטבחון שלמו על הילד הראשון והילד השני יתארח בחינם! החדרים מותאמים לאירוח של עד זוג ושני ילדים וייתנו לכם לברוח מהמולת העיר והחופש אל תוך אי של שקט. המחיר שתקבלו יהיה המחיר לאחר הנחה. המבצע בכפוף לנהלי הביטול של המלון
החל מ 945 ₪
פרטים נוספים